O NAS

Domotio  to nowoczesna platforma sprzedaży oświetlenia wywodząca się z firmy ALDEX Dyderscy sp. z o.o. posiadającej wielopokoleniową tradycję w produkcji i sprzedaży oświetlenia. Doświadczenie, nowoczesne zaplecze technologiczne oparte o własny park maszynowy oraz podążanie za współczesnymi trendami stanowią siłę marki.

Domotio skupia się na produkcji uniwersalnych form oświetleniowych, wykorzystując szkło polskiej produkcji, komponenty lokalnych dostawców a własny park maszynowy umożliwia swobodę w kreowaniu wzorów.

Oferta marki Domotio dedykowana jest zwolennikom nowoczesnego designu. Skierowana do klientów detalicznych lubiących dobre, stylowe, pomysłowe rozwiązania utrzymane głównie w nurcie modern, a także do projektantów, architektów, inwestorów, na potrzeby których udostępniamy dokładne wymiary techniczne oraz modele 3D. Jako producent mamy szerokie możliwości dostosowania oferty do konkretnych wymagań. Możemy dokonywać modyfikacji rozmiaru, koloru i używanych do naszych opraw detali.

Misją firmy jest elastyczność na potrzeby klienta. Wszystkie produkty z oferty pochodzą z własnej produkcji, do której użyto wysokiej jakości komponentów. Za każdym z tych produktów stoi polski rzemieślnik. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na znakomitą obsługę okołosprzedażową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 

Filip Dyderski

 

KONTAKT
Jesteśmy dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
 
Obsługa klienta detalicznego i firm współpracujących
+48 533 460 840 
+48 607 081 979
 
W sprawie współpracy, promocji i reklamy
+48 533 840 460
 
Numer rachunku bankowego: Domotio Filip Dyderski
34 1140 2004 0000 3502 8204 0004

Formularz kontaktowy