Lampy kule

Filtry
15 produktów
prev prev Strona 1 z 1 prev prev

Lampy Kule

Aby pomieszczenie było w pełni funkcjonalne, klimatyczne i zaaranżowane w eleganckim stylu, proponujemy aby było wyposażone w lampy o kształcie kuli, co z pewnością wprowadzi w pokoju powiew świeżości i odmienności.

Oświetlenie proponujemy w wielu różnych rodzajach. W swoim asortymencie posiadamy ekskluzywne i eleganckie żyrandole oraz nowoczesne lampy LED’owe do salonu typu wiszącego czy stojącego, oraz kinkiety, czy oprawy. Innowacyjne rozwiązania i użycie najwyższej jakości materiałów sprawiło, iż proponowane przez nas produkty zaskarbiły sobie wielu zadowolonych użytkowników. Małe i duże lampy do salonu dzięki różnorodności styli oraz rozwiązań wpasują się doskonale do każdego wnętrza, czy to minimalistycznego, czy też nowoczesnego.

Oświetlenie ogólne

Lampy Kule z naszej oferty stanowią doskonałe rozwiązanie jako oświetlenie ogólne. Zapewniają one równomiernie rozpraszane światła, dzięki którym pomieszczenie szybko wypełni się blaskiem. Lampy Kule są gwarancją najwyższej funkcjonalności. Umożliwiają one szeroki kąt padania światła, co pozwala pokryć nim maksymalną powierzchnię. Dzięki temu zyskasz możliwość komfortowego czytania książek i oglądania filmów nie męcząc przy tym oczu oraz nie wywołując efektu oślepienia. Kule są również energooszczędne - wydajniejsze i charakteryzują się dużo większą żywotnością niż klasyczne rozwiązania. Przyczynia się do bezpośrednio do zmniejszenia kosztów eksploatacji i rachunków domowych.