Eleganckie lampy do salonu w każdym stylu

Filtry
231 produktów
prev prev Strona 1 z 8 prev prev

Salon jest sercem każdego domu. To tam odbywają się wszystkie najpiękniejsze chwile spędzane w rodzinnym gronie - chłodne wieczory przy grach planszowych, świąteczne obiady czy imprezy okolicznościowe. Aby pomieszczenie było w pełni funkcjonalne, klimatyczne i zaaranżowane w eleganckim stylu, musi być wyposażone w nowoczesne lampy do salonu.

Nowoczesne lampy do salonu

Oświetlenie proponujemy w wielu różnych rodzajach. W swoim asortymencie posiadamy ekskluzywne i eleganckie żyrandole oraz nowoczesne lampy LED’owe do salonu typu wiszącego czy stojącego, oraz kinkiety, czy oprawy. Innowacyjne rozwiązania i użycie najwyższej jakości materiałów sprawiło, iż proponowane przez nas produkty zaskarbiły sobie wielu zadowolonych użytkowników. Małe i duże lampy do salonu dzięki różnorodności styli oraz rozwiązań wpasują się doskonale do każdego wnętrza, czy to minimalistycznego, czy też nowoczesnego.

Oświetlenie ogólne

Lampy dekoracyjne do salonu z naszej oferty stanowią doskonałe rozwiązanie jako oświetlenie ogólne. Zapewnia ono równomiernie rozpraszane światła, dzięki którym pomieszczenie szybko wypełni się blaskiem. Lampy nowoczesne do salonu są gwarancją najwyższej funkcjonalności. Umożliwiają one szeroki kąt padania światła, co pozwala pokryć nim maksymalną powierzchnię. Dzięki temu zyskasz możliwość komfortowego czytania książek i oglądania filmów nie męcząc przy tym oczu oraz nie wywołując efektu oślepienia. Lampy LED’owe do salonu są również energooszczędne - wydajniejsze i charakteryzują się dużo większą żywotnością niż klasyczne rozwiązania. Przyczynia się do bezpośrednio do zmniejszenia kosztów eksploatacji i rachunków domowych.

Oświetlenie punktowe

Oświetlenie punktowe z naszej oferty ma za zadanie podświetlać konkretne obszary pomieszczenia lub kierować uwagę na poszczególne elementy architektoniczne. Posiadamy wiele rodzajów designerskich lamp do salonu, które zapewniają doskonałe oświetlenie punktowe. Pierwszym z wariantów są popularne spoty. Dzięki temu rozwiązaniu można pokierować blask w pożądane miejsce, zapewniając doskonałe oświetlenie nowoczesnego salonu. Takie modele idealnie sprawdzą się jako modne lampy do pokoju, które umożliwią komfortowe czytanie książek lub pracę przy laptopie.

Spoty pasują do każdego stylu, gdyż występują w wielu rozmiarach oraz konfiguracjach, co daje sposobność idealnego dostosowania do danej wizji. Kolejnym z oferowanych przez nas rozwiązań są kinkiety ścienne. Dają one szeroką możliwość zastosowań - mogą zarówno zapewniać światło rozproszone w celu doświetlenia całego pomieszczenia, lub punktowe, które skupiać się będzie na konkretnej przestrzeni. Lampy kinkietowe stanowią świetne oświetlenie do pokoju dziennego, będąc wsparciem dla tego głównego. Dzięki kompaktowej konstrukcji zajmują mało miejsca, będąc przy tym wysoce funkcjonalnymi. Kinkiety znacznie poprawiają aranżację pomieszczenia, tworząc niepowtarzalny i przytulny klimat. Oświetlenie na ścianę do salonu z naszej oferty to najlepsze rozwiązanie do Twojego domu.

W asortymencie posiadamy również oświetlenie do salonu, w postaci nowoczesnych lamp stołowych. Stanowią one nie tylko doskonałe źródło światła, ale również piękną ozdobę wypełniającą aranżację. Lampy stołowe jako nowoczesne oświetlenie w salonie znajdują swoje zastosowanie również w innych pomieszczeniach. Ich ogromnym atutem jest wysoka mobilność, gdyż ich konstrukcja umożliwia łatwe przeniesienie w dowolne miejsce.

Domotio - lampy do salonu i nowoczesne rozwiązania

Bogaty park maszynowy oraz lata doświadczenia w produkcji i sprzedaży dziś pozwalają nam oferować wachlarz modnych żyrandoli, nowoczesnych lamp do pokoju, kinkietów, plafonów i wielu innych. Nasz asortyment jest skierowany nie tylko do Klientów detalicznych, ale również do dużych firm. Wszystkie nasze lampy do pokoju nowoczesne są projektowane oraz produkowane przez nas, dzięki czemu jesteśmy stuprocentowo pewni najwyższej jakości proponowanych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!