FAQ

Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz to napisz na lub zadzwoń pod numer (+48) 790 420 270, chętnie pomożemy

Jak wygląda proces produkcji lamp?

100% lamp pochodzi z oferty producenta Aldex Dyderscy sp. z o.o. Oświetlenie produkowane jest w całości we własnym zakładzie produkcyjnym, przechodząc poszczególne etapy: projektowanie, gięcie, wyoblanie, lakierowanie, montaż, magazynowanie i wysyłka. Zamawiając produkty na www.domotio.pl uzyskujecie Państwo gwarancję na otrzymanie polskich lamp o nienagannej jakości.

Czy mogę zamówić niestandardowe lampy?

Jako producent mamy szerokie pole modyfikacji wzorów. Jeśli zmiana dotyczy koloru dostępnego w naszej palecie lub długości lamp zwieszanych na przewodach lub linkach- prosimy o zamieszczenie odpowiednich informacji w komentarzu do zamówienia, jeśli modyfikacje posiadają szerszy zakres- zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48533840460 lub pod adresem mailowym: [email protected]

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Jesteśmy producentem oświetlenia i w większość towaru sprzedawanego w sklepie artera.pl zaopatrujemy nasz magazyn. Wysyłka następuje w przeciągu 48h od momentu wpływu zamówienia. Zdarzają się jednak zamówienia, które wymagają modyfikacji zgodnych z życzeniami klientów. Realizacja takiego zamówienia specjalnego trwa od 5-10 dni roboczych.

Jak można dokonać zwrotu zakupionego towaru?

Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką zwrotów. Każdy klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od dostawy towaru, wypełniając oświadczenie (formularz zwrotu) lub wysyłając wiadomość e-mail o odstąpieniu od umowy kupna towaru na odległość. Prosimy podać numer zamówienia, datę zakupu i dostawy towaru i przedmioty podlegające zwrotowi. Ważne jest, by odesłać towar na adres siedziby producenta: Aldex Dyderscy sp. z o.o., 42217 Częstochowa, ul. Dąbkowskiego 40. Po przyjęciu towaru przez dział logistyki i zaakceptowaniu jego stanu, pieniądze niezwłocznie zostaną przelane na rzecz klienta (konsumenta), max do 14dni.