Ciekawe, inspirujące lampy dziecięce w każdym stylu

Filtry
174 produktów
prev prev Strona 1 z 6 prev prev

Lampki do dziecięcego pokoju

Pokój dziecięcy pełni kilka funkcji – to właśnie w nim najmłodsi się bawią, odpoczywają oraz śpią. Z tego względu ważna jest właściwa aranżacja tego pomieszczenia. Ciekawym pomysłem jest podzielenie pokoju dziecka na kilka stref. W zależności od tego, jaką funkcję będzie pełnił dany obszar, należy zamontować tam odpowiednie oświetlenie. Część przeznaczoną do zabawy trzeba wyposażyć w lampy wiszące lub sufitowe z żarówkami o jasnym źródle światła, które zbliżone będzie do naturalnego. Z kolei klosze powinny delikatnie je rozpraszać. Takie lampy sprawdzą się nie tylko podczas zabawy, lecz również będą pełniły funkcję ogólnego oświetlenia w pomieszczeniu. W naszej ofercie Klienci znajdą nowoczesne wiszące lampki do pokoju dziecka. Poszczególne produkty różnią się między sobą wielkością, kształtem, liczbą punktów oświetleniowych czy kolorem. Wśród nich są modele z serii:

  • ARTE 3 VERTICAL,
  • UNA 4 SHORT,
  • COMO,
  • RIVA,
  • FORM,
  • GLOBE,
  • LOOP.

Lampki LED do pokoju dziecka – dlaczego warto?

Lampki do dziecięcego pokoju są często używane, dlatego naszym Klientom proponujemy oświetlenie LED. Produkty te wyróżniają się wysokim poziomem energooszczędności, dzięki czemu koszty korzystania z nich nie są wysokie. Poza tym odznaczają się one dłuższą żywotnością od tradycyjnych typów oświetlenia. Zapewniamy też, że nasze lampki do pokoju dziecka charakteryzują się szerokim kątem padania światła. To sprawia, iż równomiernie oświetlają całe pomieszczenie.

Jakie lampki nad łóżko dla dzieci?

Ważnym elementem wyposażenia pokoju dla dziecka są lampki nad łóżko. Dzięki nim pociechy mogą zrelaksować się przed snem, a także odpocząć w wolniejszej chwili w ciągu dnia. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele rodzajów oświetlenia nad łóżko do pokoju dziecięcego. W sprzedaży mamy m.in. minimalistyczne lampki stołowe oraz ścienne, a także kinkiety. Produkty te dobrze prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, a do tego są funkcjonalne. Różnią się od siebie wielkością, kształtem czy kolorem, dzięki czemu wszyscy Klienci dopasują odpowiedni model do własnego gustu i potrzeb.

Wybierając lampki nad łóżko dla dzieci, należy mieć na uwadze to, by były one całkowicie bezpieczne. Z tego względu warto postawić na produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które się nie nagrzewają, nie mają ostrych zakończeń i trudno je uszkodzić. Kolejną ważną rzeczą jest dopasowanie żarówki. Nad łóżkiem dziecka światło powinno być delikatne i mieć ciepłą barwę. Dzięki temu przed snem pociechy nie będą pobudzone.