Luksusowa, mosiężna lampa sufitowa z kulistymi kloszami DIONE 4 BRASS

1 229,00 zł
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Do pobrania
Luksusowa lampa sufitowa Dione 4 Brass to nowość w kolekcji nowoczesnych, bestsellerowych lamp firmy Aldex. Ze względu na niewielką wysokość całkowitą, plafon ten dedykowany jest szczególnie do niewysokich pomieszczeń, salonów, holi, jadalni i sypialni, w których pięknie rozproszy światło i doskonale rozświetli wnętrze. Lampa wykonana jest ze szlachetnego materiału, jakim jest mosiądz i została poddana obróbce: starannemu szczotkowaniu i lakierowaniu. Efekt jest elegancki, jasne, półmatowe złoto z delikatną rysą. Oprawa posiada jeden obieg światła.
Źródło światła 1xE27 LED, 3xE14 LED
Szerokość 117
Wysokość 58
Głębokość 32
Średnica klosza I 3x14cm
Średnica klosza II 1x 20cm
Materiał mosiądz, szkło
Kolor biały mat, złoto matowe
Zalecana wielkość żarówki 3xE14 wąskie, długie, max.10,2cm wysokości oraz jedna żarówka na gwint E27 (wszystkie powimmy posiadać jednakową moc i temperaturę barwową)

Dodaj do listy życzeń

Kolekcja Dione producenta Aldex to bestseller na rynku. Lampy Dione są bardzo starannie wykonane, idealne łączenia, detale plus szkło pochodzące z polskich hut szkła stanowią o wyjątkowości kolekcji. Światło wydobywające się z lampy jest równo rozproszone. Zakup w sklepie Domotio to gwarancja oryginalności produktów i szybkiej dostawy.

Inne produkty z serii

Podobne produkty